Wish For Nish BlogFacebookTwitterYoutube

Hoş Geldiniz! Üye Girişi yapın veya Ücretsiz Kayıt olun

Büyük hali için resmin üzerine tıklayınız Büyük hali için resmin üzerine tıklayınız
SON İNCELEDİĞİNİZ ÜRÜNLER
Ürün Yok
geri
önceki sonraki

LACİVERT BEYAZ KORDONLU ÇAPALI ERKEK BİLEKLİK

Ürün Kodu : M0110
Ürün Fiyatı : 35 TL 65 TL
Adet :
 
 
AÇIKLAMALAR
ÜRÜN GARANTİSİ
TESLİMAT

WISH FOR NISH "For Men" Koleksiyonu'ndan...

Lacivert ve Beyaz 3 mm'lik Kordonlu, Gümüş Renk Zamak Malzemeden Çapalı, Sınırlı Sayıda ve El Yapımı Erkek Bileklik

Ebat Bilgisi:

Kapalıyken Çevresi: (Yaklaşık) 20,5 cm

Satın aldığınız ürün ile birlikte gönderilen Faturası, aynı zamanda "Garanti Belgesi" yerine geçmektedir. Bu sebeple Ürün Faturasını saklamanız gerekmektedir. Faturası ibraz edilemeyen ve kullanımı esnasında aşağıda belirtilen talimatlara uyulmayan ürünler ile ilgili olarak, Garanti ve İade işlemleri söz konusu olamamaktadır. Detaylı bilgi için Garanti ve İade Şartları'na tıklayınız.

TAKI ÜRÜNLERİNİN KULLANIM TALİMATLARI

Takılarınızı, uzun süre aynı kalite ve şıklıkta kullanabilmeniz için kesinlikle su veya tuzlu su ile temas ettirmeyiniz. Kimyasal maddelerden (klor, parfüm, krem, kolonya, sabun, diğer temizlik ürünleri, alkol vs.) uzak tutunuz. Bu nedenle duşa, denize veya havuza girmeden önce lütfen takılarınızı çıkarınız ve parfümünüzü doğrudan takılarınızın üzerine gelecek şekilde sıkmayınız. Takılarınızı darbe ve çarpmalara karşı koruyunuz.

Özel kese ve hediye kutusu ile sizlerin beğenisine sunulan takılarınızı kullanmadığınız zamanlarda lütfen bu özel ambalajlarında saklayınız ve nemli veya yüksek sıcaklıktaki ortamlardan uzak tutmaya özen gösteriniz. 

TEKSTİL ÜRÜNLERİNİN KULLANIM TALİMATLARI

Tekstil ürünlerinin, uzun süre aynı kalite ve dayanıklılığını koruyabilmesi için kumaşları direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kesinlikle çamaşır suyu veya deterjan kullanmayınız. Sadece kumaş çeşidine uygun şekilde profesyonel kuru temizleme yaptırınız. 

Önemli: Kadife Lavanta ve İkat Yastıkları, içerisinde bulunan lavanta ve elyaf dolguları sebebiyle Kuru temizleme yapılamamaktadır. 

DİĞER EV AKSESUARLARININ KULLANIM TALİMATLARI

Ahşap, Seramik veya Polyester Ev Aksesuar Ürünlerinin, uzun süre aynı şık görünüm ve dayanıklılığını koruyabilmesi için çok az nemli, yumuşak bir bezle nazikçe tozu alınarak sonrasında yine yumuşak bir bezle kurulayınız. Darbe, kırılma ve çatlamalara karşı koruyunuz.

Varak kaplı aksesuarları su veya herhangi bir kimyasal madde ile temas ettirmemeye özen gösteriniz ve temizliğini sadece yumuşak ve kuru bir bezle nazikçe yapınız.

Yukarıda belirtilen tüm talimatlar haricindeki kullanımlardan meydana gelecek hasar veya problemlerden firmamız hiç bir şekilde sorumlu tutulamayacaktır ve bu şekilde zarar görmüş ürünler, kesinlikle garanti kapsamı dışında kalacaktır.

WISH FOR NISH Aksesuar Tasarım Ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder; size ve sevdiklerinize bol şans, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini dileriz.

Ödemeniz, WISH FOR NISH hesabına ulaştıktan sonra, mevcuttaki ürünlerden vereceğiniz siparişler, en ekonomik ve güvenli koşullarda size iletilmek üzere, en kısa süre içerisinde, anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo şirketine teslim edilerek, İstanbul içi en geç 2 gün ve İstanbul dışı için en geç 3 gün içinde elinize ulaştırılacak şekilde gönderimi yapılır. Haftasonları ve resmi tatil günlerinde, kargo gönderimi yapılmamaktadır. 

Standart olan 7 TL'lik Kargo bedeli, Online olarak Kredi Kartı veya Havale/Eft ile yapılan ödemelerde, ürünleri satınalma aşamasında tarafınızdan ödendiği için, bu durumda teslimat sırasında ayrıca bir kargo bedeli ödenmesi söz konusu değildir. Kapıda yapılan Kredi kartı veya Nakit ödemelerde ise Kargo bedeli, tarafınızdan ayrıca ödenecektir.

Siparişlerinizin takibini, WISH FOR NISH "Sipariş Numarası" ile Üst Menüde yer alan "Sipariş Takibi" bölümünden yapabilir veya 444 25 52 Aras Kargo Müşteri Hizmetlerinden kargonuzu sorgulayabilirsiniz. Detaylı bilgi için Teslimat Hakkında bölümüne tıklayabilirsiniz.

ÖNEMLİ: Teslimat adresine ulaşan Kargo ile ilgili Teslimat Belgesi, Müşteri tarafından imzalandığında, ürünlerin tam ve hasarsız olarak teslim alındığı kabul edilmiş olunacaktır. Müşteri, kargo paketlerini teslim almadan önce, Kargo firması yetkilisinin önünde açıp, kontrol etmekle yükümlüdür. Ürün, müşteri tarafından teslim alındıktan sonra, Kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilir. Ürün teslimatlarının sadece Teslimat Bilgilerinde İsim ve Soyadı geçen şahsa ve Kimlik İbrazı ile yapılacağını da lütfen unutmayınız. 

İlginizi çekebilecek Wish For Nish modelleri:

2012 © Wishfornish.com - Tüm hakları saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm görsel ve metinler Wish for Nish’e aittir.
Kopyalanması, tamamı yada bir kısmının başka mecrada yayınlanmaları yasaktır.